:
logo qtransform

  ila  Gizlilik politikası

Bu web sitesinin sayfalarının içeriği genel bilgi ve özel kullanımınız içindir. Önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ne biz ne de üçüncü şahıslar, bu web sitesinde bulunan veya herhangi bir özel amaç için sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti vermiyoruz. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerebileceğini kabul ediyorsunuz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için sorumluluğu yasaların izin verdiği en geniş ölçüde açık bir şekilde hariç tutuyoruz.

Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyalin kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır ve sorumlu olmayacağız. Bu web sitesinde bulunan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

Bu web sitesi, bize ait olan veya bize lisanslanan materyaller içermektedir. Bu malzeme tasarım, düzen, görünüm, görünüm ve grafikleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olmadıkça çoğaltılması yasaktır. Bu web sitesinde çoğaltılan, işletmeciye ait olmayan veya işletmeciye lisans verilmeyen tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilmektedir. Bu web sitesinin yetkisiz kullanımı, tazminat talebine yol açabilir ve/veya ceza gerektiren bir suç teşkil edebilir.

Bu web sitesinde zaman zaman başka web sitelerine bağlantılar da bulunabilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamanıza kolaylık sağlamak için verilmiştir. Web sitelerini desteklediğimizi göstermezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriğine ilişkin hiçbir sorumluluğumuz yoktur.